Destek    Blog    usakalsat64@gmail.com     0551 199 84 75

Üyelik Sözleşmesi

Üye Kayıt Sözleşmesi

1-18 yaşından büyük olduğumu kanıtlar ve taahhüt ederim
2-Site üzerinde yapacağım tüm işlemlerden sadece kendim sorumluyum
3- Üye kayıt işlemi sırasında verdiğim bilgilerin doğruluğunu ve sitede kayıt esnasında verdiğim bilgilerin adli makamlarca istenildiğinde site yöneticileri tarafından delil ve belge olarak kullanılabileceğini taahhüt ederim
4- Sitede hiç kimseyi telefonla yada yazılı mail yoluyla veya ilanlarında tehdit ve hakaret edici sözler kullanmayacağım.
5-Eklediğim ilanların kesinlikle doğruluğunu kabul ederim
6- Alışveriş kategorisinde eklediğim ilanlarda ürünü alacak şahıslar hakkında ( tehditvari söylemler, yada yasa dışı eylemlerde olmayacağımı)
7- Site üzerinden ürün satın alacaksam eğer bu işlemi GET ( Güvenli e-ticaret) sistemini kullanarak site yöneticilerinin bilgileri doğrultusunda yapacağımı aksi takdir de karşılaşabileceğim eksik ,hatalı, ürün vs. gibi işlemlerde sitenizin kesinlikle mesul olmadığını yasal sorumluluğunda kendimde olduğunu taahhüt ederim
8- Sitenizde eklediğim ilanlarda ilan açıklaması alanında kesinlikle farklı sitelere yönlendirme ve reklam linkleri koymayacağımı kabul ederim .
9-İlan açıklamalarında farklı sitelere yönlendirme ve reklam linkleri verdiğimde üyelik statüm her ne olursa olsun üyeliğimin kullanıma kapatılıp benim eklediğim ilanlarında site yöneticileri tarafından siteden bana haber verilmeksizin silineceğini kabul ediyorum

Yukarıda adı geçen maddeleri dikkatlice okudum .Kendi isteğimle bu siteye üye olmak istiyorum


usakalsat.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından usakalsat.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.